Nog meer vrijwilligers

LEIDING / TRAINERS 

Ouder & kindgym paulyn@lvgymnastics.nl paula@lvgymnastics.nl
Peuter & kleutergym
marjan@lvgymnastics.nl samantha@lvgymnastics.nl
terra@lvgymnastics.nl isabel@lvgymnastics.nl
  anne@lvgymnastics.nl lotte@lvgymnastics.nl
Turnen
samantha@lvgymnastics.nl kitty@lvgymnastics.nl
isabel@lvgymnastics.nl eline@lvgymnastics.nl
lotte@lvgymnastics.nl anja@lvgymnastics.nl
stephanie@lvgymnastics.nl myrthe@lvgymnastics.nl
wouter@lvgymnstics.nl alexandra@lvgymnastics.nl
anita@lvgymnastics.nl tara@lvgymnastics.nl
joelle@lvgymnastics.nl jaime@lvgymnastics.nl
lisette@lvgymnastics.nl nadia@lvgymnastics.nl
jonna@lvgymnastics.nl  
Selectie turnen
femke@lvgymnastics.nl tara@lvgymnastics.nl
maaike@lvgymnastics.nl leanne@lvgymnastics.nl
tara-jay@lvgymnastics.nl jonna@lvgymnastics.nl
Freerunning sander@lvgymnastics.nl tjeenk@lvgymnastics.nl
Senioren
karin@lvgymnastics.nl jacqueline@lvgymnastics.nl
astrid@lvgymnastics.nl joey@lvgymnastics.nl
marguerite@lvgymnastics.nl jo@lvgymnastics.nl
miranda@lvgymnastics.nl claudia@lvgymnastics.nl

De leiding wordt tijdens de turnlessen ondersteund door 58 assistenten. 

 OVERIGE FUNCTIES / VRIJWILLIGERS  

Materiaalbeheer door Rene rene@lvgymnastics.nl
Zaalhuur door Stefan, Manfred en Femke zaalhuur@lvgymnastics.nl
Wedstrijdsecretariaat door Geertje wedstrijdsecretariaat@lvgymnastics.nl
Ledenadministratie door Laura K., Laura B. en Maud ledenadministratie@lvgymnastics.nl
ClubApp beheer door Maud ClubApp@lvgymnastics.nl
Coördinator selectie door Marleen C. marleen@lvgymnastics.nl
Intervisie leiding door Lisette lisette@lvgymnastics.nl
Redactie nieuwsbrieven, mailings Jessica
Eindredactie website Annemarie
Webmaster eveline@lvgymnastics.nl
Coördinator muziek bij wedstrijden Marleen V.
Juryleden Tirza, Yvonne, Alexandra, Myrthe, Lisette, Tara, Jonna, Marleen C., Carla, Gwennie